Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Zlot u Mrocznych Wilków z wystawą motocykli i wielkim grillowaniem

2020-07-14 11:56:29 (ost. akt: 2020-07-14 12:05:29)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Ponad pięćset motocykli zjechało do Mroczna, by uczestniczyć w drugiej edycji zlotu zorganizowanego przez Klub Motocyklowy Mroczne Wilki. Były to zorganizowane grupy motocyklistów, jak i indywidualni posiadacze jednośladów.

Zlot odbywał się na terenach przyległych do dawnych pawilonów handlowych w samym centrum miejscowości. Dla gości przygotowano zadaszone miejsca przy stołach, natomiast ich maszyny parkowały na sąsiadujących placach.

Klub Mroczna z dużym zaangażowaniem podszedł do organizacji imprezy. Szczególnie zwracało uwagę zaplecze gastronomiczne. Pod dostatkiem było grillowanych kiełbasek, aromatycznego żurku i smażonej kaszanki. Miłą kulinarną niespodzianką był pieczony prosiak. Tu trzeba zaznaczyć, że wszystkie piknikowe przysmaki były gratisowe.

Jak udaje się zorganizować tak dużą imprezę, by wszystko do końca zagrało? Pytamy o to Edwarda Kopańskiego, lidera grupy motocyklowej Mroczne Wilki.
— Jeżeli jest zgrana grupa i wszyscy są w zasiegu ręki, to nawet w pięć osób można zorganizować taki zlot — opowiada Edward Kopański, lider Mrocznych Wilków.

Kiedy motocykliści raczyli się smakołykami, wszyscy chętni mogli do woli podziwiać ich maszyny, a był to prawdziwy „motocyklowy festiwal”.
Wśród motocyklowej braci był sporo pań, które nosiły klubowe koszulki. Pan Edward Kopański zaznacza, że to żony motocyklistów, które wspieraja swoich mężów i często wyjeżdżają wraz z nimi na zloty.
Tegoroczny zlot u Mrocznych wilków się skończył, ale zanim goście się rozjechali podano termin kolejnego zlotu, w roku przyszłym. — Będzie to 10 lipiec, kończy Edward Kopański.
Stanisław R. UlatowskiPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages