Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Uczniowie z Mroczna najlepsi w powiatowym turnieju

2019-05-15 14:55:29 (ost. akt: 2019-05-15 15:02:04)
Zwycięzcy etapu powiatowego - uczniowie z Mroczna z opiekunką 

Zwycięzcy etapu powiatowego - uczniowie z Mroczna z opiekunką 

Autor zdjęcia: SP Mroczno

Dnia 30 kwietnia 2017 roku na obiekcie nowomiejskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy. Uczniowie ze szkoły w Mrocznie kolejny raz zdobyli pierwsze miejsce.

W turnieju brali udział uczniowie szkół powiatu nowomiejskiego. Reprezentanci szkoły w Mrocznie kolejny raz zdobyli pierwsze miejsce. Zwycięska drużyna w składzie: Patrycja Mikczyńska, Patrycja Raszkowska i Maciej Żuralski 14 maja z nauczycielem prowadzącym Anetą Bartnicką pojechała na Turniej Wojewódzki do Iławy.
Uczniowie walczyli w Nowym Mieście o zwycięstwo najpierw w konkurencji teoretycznej tj. teście wiedzy o ruchu drogowym, a następnie musieli wykazać się umiejętnościami z zakresu jazdy na rowerze po torze przeszkód i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Rywalizacja była zacięta, ale przebiegała w przyjaznej atmosferze. Spotkanie było doskonałą okazją do przypomnienia zasad bezpieczeństwa na drodze i poszerzenia wiedzy w tym zakresie.

Młodsza drużyna z Mroczna znalazła się na drugim miejscu po Szkole Podstawowej z Brzozia Lubawskiego. Reprezentowali ją: Nadia Witkowska, Zofia Roguska, Filip Renkel, Fabian Łożyński. Opiekunką drużyny jest Ewa Rutkowska.

SP Mroczno
Zwycięzcy etapu powiatowego - uczniowie z Mroczna z opiekunką 

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages