Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Ambasadorzy Energii zawitali do uczniów podstawówki z Mroczna z niecodzienną lekcją wychowania fizycznego

2019-05-12 23:52:50 (ost. akt: 2019-05-12 23:57:41)
Ambasadorzy Energii w pełnej okazałości podczas spotkania w Mrocznie

Ambasadorzy Energii w pełnej okazałości podczas spotkania w Mrocznie

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Szkołę Podstawową w Mrocznie odwiedzili ambasadorzy Drużyny Energii. To nagroda za kwietniowe zwycięstwo miesiąca w II edycji projektu. W spotkaniu z uczniami wzięli udział znani sportowcy: mistrzyni Europy w siatkówce Izabela Bełcik, piłkarz Marek Citko, piłkarski freestyler Krzysztof Golonka, dziennikarz sportowy Bartosz Ignacik oraz siatkarz Krzysztof Ignaczak.

Szkoła z Mroczna okazała się w kwietniu najlepszą spośród 200 podstawówek z całej Polski. Ogromne zaangażowanie uczniów, doskonałe pomysły na filmy z ćwiczeniami, a przede wszystkim radosne i uśmiechnięte twarze. To sprawiło, że uczniowie z Mroczna nie mieli sobie równych i wygrali spotkanie z gwiazdami sportu.

W kwietniu maksymalną liczbę filmów przesłało aż 5 szkół, ale to uczniowie z Mroczna szczególnie zachwycili ambasadorów, którzy wybierają zwycięzców miesiąca. Młodzi sportowcy grając z Drużyną Energii od pierwszej edycji, kilkukrotnie byli bliscy wygrania lekcji z ambasadorami. Nie poddawali się jednak w żadnym z etapów i ćwiczyli tak długo, aż wreszcie osiągnęli swój cel, pokazując prawdziwy charakter i wolę walki.

Uwielbiani przez najmłodszych ambasadorzy, podczas spotkania w Mrocznie opowiedzieli o swoich sportowych początkach, wykonali pokazowe ćwiczenia i przeprowadzili rozgrzewkę dla całej szkoły. Ostatecznie uczniowie uzbierali 264 punkty, a indywidualnie najlepszy był Paweł Wajc, który uzyskał dla swojej szkoły 25 „oczek”.

Wynik Szkoły z Mroczna oznacza, że aktualnie zajmuje ona drugie miejsce w klasyfikacji generalnej II edycji. 12 czerwca zwycięzcy poszczególnych miesięcy spotkają się podczas rozgrywanego na gdańskim stadionie Energa Wielkiego Finału.
Na podst. druzynaenergii.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages