środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Zajączkowie

2019-01-14 18:57:12 (ost. akt: 2019-01-14 19:00:27)
Podczas konkursu w szkole w Zajączkowie

Podczas konkursu w szkole w Zajączkowie

Autor zdjęcia: SP Zajączkowo

W dniu 8 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Zajączkowie odbył się po raz kolejny Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, który nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Celem imprezy było upowszechnianie kolęd i pastorałek oraz rozbudzanie zainteresowań muzycznych. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach i każdy z uczestników prezentował jeden utwór. Jury oceniało dobór utworu do możliwości wokalnych, znajomość słów i melodii oraz wrażenie artystyczne.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców w kategorii klas I-III: I miejsce zdobyła Agata Titz, II zajęła Magdalena Jarzembek, natomiast III Agnieszka Szwarc. W kategorii klas IV-VI: I miejsce Marcelina Titz, II miejsce przypadło Dawidowi Strużyńskiemu, zaś III ex aequo zajęli Nikola Banacka i Oliwier Kwiatkowski. W trzeciej grupie klas VII-VIII, I miejsce przyznano Roksanie Grosanc, II Maciejowi Szewczykowi.

Zwycięzcy i wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Wszystkim artystom, którzy wzięli udział w konkursie Dyrektor Szkoły Urszula Zakreta pogratulowała odwagi i talentu.

SP Zajączkowo
Podczas konkursu w szkole w Zajączkowie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages