Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Uczniowie klasy trzeciej gimnazjum z Mroczna na wycieczce zawodoznawczej

2018-11-03 14:33:43 (ost. akt: 2018-11-03 14:35:44)
Pamiątkowe zdjęcie wykonane na Policji w Nowym Mieście

Pamiątkowe zdjęcie wykonane na Policji w Nowym Mieście

Autor zdjęcia: ZS Mroczno

W dniu 30 października 2018r. uczniowie klasy trzeciej gimnazjum z Mroczna uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim oraz firmy EXPOM w Kurzętniku. 

Młodzież miała możliwość zapoznania się z charakterem pracy w policji oraz wymaganiami potrzebnymi do wstąpienia i pełnienia służby. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali prelekcji przygotowanej przez panią Ludmiłę Mroczkowską. Chętnie zadawali pytania dotyczące szkoleń, awansów oraz bezpieczeństwa podczas pełnienia służby. 

Przedstawiciele firmy EXPOM zapoznali młodzież  z bogatą ofertą praktyk skierowaną dla uczniów chcących podjąć naukę w zawodzie ślusarz, operator obrabiarek skrawających oraz lakiernik. Podczas wizyty młodzi ludzie zapoznali się z pracą na halach produkcyjnych oraz w dziale kontroli jakości. Warto wspomnieć, iż młodzież podejmująca praktykę w firmie może skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert szkoleń, korzystnych premii i najważniejsze możliwość uzyskania zatrudnienia po zakończonej nauce. 

Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i rzetelne przekazanie informacji młodym ludziom, którzy stoją przed trudnym wyborem dalszej drogi kształcenia. 

ZS Mroczno
Pamiątkowe zdjęcie wykonane na Policji w Nowym MieściePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages