Niedziela, 21 lipca 2019. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Dzień Kundelka w Szkole Podstawowej w Mrocznie

2018-11-03 13:56:54 (ost. akt: 2018-11-03 14:00:29)
Przedszkolaki z Mroczna w Dniu Kundelka

Przedszkolaki z Mroczna w Dniu Kundelka

Autor zdjęcia: Sp Mroczno

25 października 2018r. oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej w Mrocznie obchodziły Dzień Kundelka, który został przygotowany przez wszystkie panie z grup przedszkolnych.

Z tej okazji przedszkolaki ,,zamieniły się" w pieski- przyszły ubrane w strojach, za co bardzo dziękujemy rodzicom- za tak wspaniałe zaangażowanie się w ten dzień. Wszystkie dzieci wyglądały bardzo ładnie. Pani Monika Szczepańska przyprowadziła na zajęcia swojego pieska. ,,Kropka" radośnie przywitała siedzące na dywanie dzieci, merdała ogonem i chciała się bawić. Opowiedziałyśmy, jak należy opiekować się zwierzęciem. Dzieci zrozumiały, że posiadanie psa to obowiązek i odpowiedzialność.

W drugiej części zajęć przedszkolaki wysłuchały bajek edukacyjnych. Nawiązując do treści bajek wszystkie zgodnie stwierdziły, że pies to żywa istota, a nie zabawka, którą można oddać do schroniska, gdy się znudzi. Wspólnie obejrzeliśmy bajkę ''Reksio" oraz słuchaliśmy piosenek o czworonogach. Na zakończenie odbyła się sesja zdjęciowa z bohaterami dnia.
To był naprawdę fajny dzień!

SP Mroczno
Przedszkolaki z Mroczna w Dniu Kundelka
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages