Poniedziałek, 10 sierpnia 2020. Imieniny Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Pierwszy Bieg Pierwszaka i Absolwenta w szkole w Nowym Grodzicznie

2018-10-09 18:00:56 (ost. akt: 2018-10-09 18:04:45)
Na pamiątkowej fotografii po biegu pierwszaków

Na pamiątkowej fotografii po biegu pierwszaków

Autor zdjęcia: SP Nowe Grodziczno

We wtorek, 8 października, odbył się I Bieg Pierwszaka i Bieg Absolwenta Szkoły Podstawowej w Nowym Grodzicznie o Puchar Dyrektora i Wicedyrektora.

Szkoła Podstawowa w Nowym Grodzicznie jest „Szkołą promującą zdrowie”. Jednym z jej celów jest dbanie o rozwój ruchowy uczniów. Chcąc zachęcić ich do aktywnego spędzania czasu zrodziła się kolejna inicjatywa. We wtorek 8 października odbyła się impreza - Bieg Pierwszaka i Bieg Absolwenta Szkoły Podstawowej w Nowym Grodzicznie o Puchar Dyrektora i Wicedyrektora.

Uczniowie klasy pierwszej rywalizowali na trasie wyznaczonej na boisku szkolnym. Zwyciężczynią biegu została Natalia Żywicka.
Klasy ósme swój bieg na dystansie 800 m odbyły na trasie wyznaczonej niedaleko szkoły. W kategorii dziewcząt najlepszymi były: Kinga Jędrzejewska – I miejsce, Adrianna Ruczyńska – II miejsce i Weronika Licznerska – III miejsce. Chłopcy na mecie zameldowali się w następującej kolejności: Kacper Patalon, Łukasz Szczepański i Adrian Januszewski.
Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali statuetki oraz puchary przechodnie. Medalami uhonorowano zdobywców 1, 2 i 3 miejsca. Najmłodsi otrzymali medale i drobne upominki.

Na zawodach obecny był Wójt Gminy Grodziczno pan Tomasz Szczepański. Przygotowanie imprezy odbyło się przy współpracy z Podkolegium Sędziów LA w Nowym Mieście Lubawskim, które reprezentowali pan Zdzisław Lewalski i pan Łukasz Okołowski. Miłym akcentem było uhonorowanie pana Wójta i pani Wicedyrektor Małgorzaty Narwojsz pamiątkowymi statuetkami w podziękowaniu za współpracę z Podkolegium Sędziów LA w Nowym Mieście Lubawskim.
Pani dyrektor Urszula Ewertowska bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania zawodów.

SP Nowe Grodziczno

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. MAZUR #2599675 | 77.87.*.* 11 paź 2018 17:56

    ULA TY STANELAS OBOK PISOWCA?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages