Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Konkurs "Mistrz Savoir Vivre" w szkole w Mrocznie

2018-04-08 11:59:17 (ost. akt: 2018-04-08 12:01:05)
Jury ocenia pracę uczniów

Jury ocenia pracę uczniów

Autor zdjęcia: SP Mroczno

Dnia 26 marca w Szkole Podstawowej w Mrocznie odbył się szkolny konkurs „Mistrz Savoir Vivre”. Adresowany był on do uczniów klas IV - VI.

Każda klasa wytypowała 3-osobowe drużyny. Wszyscy uczestnicy rozpoczęli zmagania od rozwiązania testu przygotowanego przez organizatorki. Kolejne zadania wymagały od uczniów kreatywności, pomysłowości oraz wiedzy na temat dobrego wychowania. Pierwsze miejsce zajęli przedstawiciele klasy IVb w składzie: Zuzanna Zielazna, Hubert Szczepański oraz Aleksander Bukowski. Drugie miejsce zajęli uczniowie klasy VIa w składzie: Weronika Rogożyńska, Paweł Wajc i Jakub Renkel. Natomiast na trzecim miejscu znaleźli się uczniowie reprezentujący klasę VIb: Kacper Grabowski, Anna Szulc i Julia Gorczyńska. Organizatorki konkursu Monika Szczepańska oraz Sylwia Prokop-Kłosowska serdecznie dziękują jury w składzie: pani Krystyna Socha, pani Hanna Gajek i Klaudia Dudulska za poświęcony czas i rzetelną ocenę.
Atmosfera podczas konkursu była bardzo pozytywna. Uczniowie z dużym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy brali udział w przygotowanych dla nich konkurencjach.

SP Mroczno


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages