Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Konkurs pięknego czytania w Szkole Podstawowej w Mrocznie

2018-04-07 13:17:12 (ost. akt: 2018-04-07 13:18:43)
W trakcie konkursu w szkole w Mrocznie

W trakcie konkursu w szkole w Mrocznie

Autor zdjęcia: SP Mroczno

W auli Szkoły Podstawowej w Mrocznie odbył się szkolny konkurs pięknego czytania, który przebiegał pod hasłem „Dobre wychowanie przez czytanie.”

Konkurs promuje czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży oraz zachęca do czytania wartościowej lektury. Uczestnicy konkursu prezentowali utwory poruszające takie tematy jak: tolerancja, dobre zachowanie i wychowanie, przyjaźń. Konkurs miał za zadanie wyłonienie mistrzów pięknego czytania wśród uczniów klas IV, V i VI. Wzięło w nim udział 10 uczestników.

Jury w składzie: p. Justyna Truszczyńska, p. Sylwia Prokop-Kłosowska i p. Alina Kalisz oceniało płynność, bezbłędność, wyrazistość, dykcję i interpretację czytanych tekstów. W ramach współpracy biblioteki szkolnej i publicznej nagrody książkowe i słodkie upominki dla uczestników oraz słodki poczęstunek dla publiczności ufundowała Gminna Biblioteka Publiczna w Grodzicznie reprezentowana przez Kierownika p. Henryka Rogozińskiego. Wszyscy otrzymali również pamiątkowe dyplomy. Imprezę przygotowała i prowadziła p. Hanna Gajek.

Mistrzem pięknego czytania został Wajc Paweł z klasy VI a, drugie miejsce zdobył Krystian Kobylski z klasy V, trzecie miejsce uzyskała Zuzanna Zielazna z klasy IV b, a wyróżnienie zdobył Rafał Szypczyński z klasy VI a.

SP Mroczno


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages