Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Ferie zimowe w Boleszynie

2018-02-07 16:45:20 (ost. akt: 2018-02-07 16:46:59)
Po zajęciach w Jeleniu

Po zajęciach w Jeleniu

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Boleszynie wspólnie ze Szkołą Podstawową zorganizowało cykl zajęć dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

Zajęcia finansowane były przez Urząd Gminy w Grodzicznie oraz stowarzyszenie i Radę Rodziców. Odbyły się cztery spotkania, w tym dwa wyjazdy. Do siedziby Welskiego Parku Krajobrazowego w Jeleniu na zajęcia pt. „Historia zapisana w drzewach”. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się jak określić wiek drzewa i jak odczytać warunki wzrostu na podstawie słojów przyrostu rocznego, zwiedzili muzeum etnograficzne i przyrodnicze. Wyjazd zakończyło wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Na zajęciach artystycznych dzieci wykonały w Szkole Podstawowej w Boleszynie odlew mydełek zapachowych o różnych kształtach i kolorach oraz zapachach. Uczestnicy również bawili się wspólnie podczas zajęć zumby. W trakcie zajęć kulinarnych na świetlicy wiejskiej przygotowali ciasteczka walentynkowe. Ostatniego dnia zajęć odbył się wyjazd na basen do Iławy.

Organizatorzy


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages