środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Wiadomości ze szkoły w Zajączkowie

2018-01-31 15:58:48 (ost. akt: 2018-01-31 16:03:13)
Występy dzieci podczas choinki szkolnej

Występy dzieci podczas choinki szkolnej

Autor zdjęcia: SP Zajączkowo

Otrzymaliśmy informację o dwóch imprezach zorganizowanych ostatnio w Szkole Podstawowej w Zajączkowie. Był to Dzień Babci i Dziadka oraz tzw. choinka szkolna, czyli zabawa noworoczna.

* Gościliśmy w naszej szkole zacnych gości - Babcie i Dziadków. Pani Dyrektor Urszula Anna Zakreta przywitała wszystkich bardzo ciepło i złożyła serdeczne życzenia dziadkom z okazji ich święta. Przedszkolacy i uczniowie z klas I- IV przygotowali część artystyczną. Dzielni mali i więksi aktorzy, którzy dali z siebie wszystko pokonując stres, umilili w ten sposób dziadkom czas jaki spędzili w naszych progach. Podziękowania kierujemy do rodziców, którzy zaangażowali się w zorganizowanie tego święta, przygotowując słodki poczęstunek. Szczególne ukłony składamy mamom, które poświęcając swój czas pomagały w obsłudze, dzięki ich pracy cała uroczystość przebiegła sprawnie, wszyscy zostali pięknie ugoszczeni. Na pamiątkę, każda babcia i dziadek otrzymali  upominki, wykonane przez dzieci. Dziadkowie jak co roku licznie przybyli na nasze zaproszenie, mogli spędzić miło czas w gronie swoich znajomych i z dumą obejrzeć swoje wnuczęta.

*W Szkole Podstawowej w Zajączkowie odbyła się także choinka szkolna. Jest ona jedynym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci, młodzieży i społeczności lokalnej. Uczniowie z klasy VII zaprezentowali wiersz Juliana Tuwima "Rzepka", w śmiesznej wersji co pozytywnie zaskoczyło i rozbawiła  całą publiczność. Zaprezentowały się również dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III śpiewając piosenki po angielsku. Najbardziej oczekiwanym momentem było oczywiście przybycie Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Czas zabawy minął szybko w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, która w tym dniu przypominała o wspaniałym świąteczno – karnawałowym nastroju. Dziękujemy Radzie Rodziców i rodzicom za przygotowanie i zorganizowanie kawiarenki, gdzie można było wypić kawę i zjeść pyszne ciasta.  Wspólna praca rodziców, dzieci i nauczycieli sprawiła, że takie wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich.
SP ZajączkowoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages