Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Ślubowanie sześciu pierwszaków ze szkoły w Zwiniarzu

2017-10-20 15:05:40 (ost. akt: 2017-10-20 15:08:42)
Na pamiątkowej fotografii w dniu ślubowania

Na pamiątkowej fotografii w dniu ślubowania

Autor zdjęcia: SP Zwiniarz

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu zostali pasowani na ucznia. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Tak było i tym razem.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały wiedzę i umiejętności, które zdobyły w pierwszym miesiącu nauki, recytowały wiersze i śpiewały piosenki przygotowane przez ich wychowawczynię p. Elżbietę Dorawa. Po złożeniu przyrzeczenia tradycyjnie każdy pierwszak wielkim ołówkiem został pasowany na ucznia przez Panią dyrektor Justynę Wieczerzycką.

Na zakończenie dzieci otrzymały upominki od Rady Rodziców i SU. Po części oficjalnej goście i dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek. Do grona szkolnej społeczności wstąpili: Oskar Durka, Kinga Kalwa, Blanka Katarzyńska, Jakub Kowalczyk, Alan Lewandowski, Laura Więckiewicz. Naszym najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów w edukacji szkolnej.

Elżbieta Dorawa SP Zwiniarz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages