Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Piknik w Montowie połączony z obchodami Dnia Dziecka

2017-06-14 11:07:02 (ost. akt: 2017-06-14 11:09:48)

W minione niedzielne popołudnie, 11. czerwca sporo działo się na terenie ORiSTO w Montowie. Zakład zorganizował Dzień Otwarty połączony z rodzinnym piknikiem dla swoich pracowników, ich bliskich oraz okolicznych sąsiadów.

Uczestników imprezy powitali właściciele firmy, Maria i Krzysztof Ornowscy, którzy wszystkim podziękowali za przybycie, a w szczególności osobom, które zaangażowały się w przygotowanie niedzielnej imprezy. Następnie był czas na zwiedzanie firmy.

Wspólne popołudnie umilił występ orkiestry dętej z Grodziczna oraz konkursy dla dzieci i rodziców. Wszystkich zaproszono na poczęstunek. Strażacy z OSP Grodziczno serwowali smaczny żurek i kiełbaski z grilla, udostępnili wóz strażacki, który chętnie oglądali chłopcy oraz zaprezentowali strażacką akcję ratowniczą.

Dzieciaki mogły bawić się na dmuchanej zjeżdżalni i w małpim gaju. Rozstrzygnięto też konkurs plastyczny, w którym dzieci malowały swoją wymarzoną maskotkę. Pięć prac nagrodzono... pluszakami takimi, jak z rysunków dzieci.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages