Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Echa Dnia Matki i Dnia Dziecka w Zwiniarzu

2017-06-07 19:23:05 (ost. akt: 2017-06-07 19:27:05)
Dzieci na szkolnej scenie

Dzieci na szkolnej scenie

Autor zdjęcia: SP Zwiniarz

W Szkole Podstawowej w Zwiniarzu świętowano jednocześnie dwie uroczystości - Dzień Dziecka i Dzień Matki. Rada Rodziców, nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali wiele atrakcji.

Podczas części artystycznej dzieci dziękowały swoim mamom za to, co otrzymują od nich przez cały czas tj. za miłość, dobro i ciepło.   Kolejne klasy przedstawiały krótki program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem swoich wychowawców. Każda mama miała okazję zobaczyć swoje dziecko na scenie. Były wspólne życzenia, uściski, całusy i uśmiech.

Dzień ten był także okazją do wyróżnienia i udzielenia pochwał uczniom, którzy w konkursach międzyszkolnych i zawodach w ciągu II semestru r. szk. 206/17 i osiągnęli czołowe miejsca.  

Następnie na boisku szkolnym odbyły się konkursy i konkurencje, w których uczestniczyły mamy wraz ze swoimi pociechami. Wielką  niespodzianką było przybycie pań z KGW w pięknych, bajkowych strojach, które obdarowały zebranych upominkami i zaprosiły do  wspólnej zabawy.

Był  też czas na posiłek: kiełbaski z grilla,  słodycze, lody  i napoje. ufundowane  przez  sponsorów: ZPHU Stanisław Kamiński z Mroczna, Renatę i Zbigniewa Laskowskich, Elżbietę i Benedykta Lelińskich, Marka Skonieczkę oraz  Marię Bielicką – radną Zwiniarza. 

Zabawa była wspaniała, czego dowodem były uśmiechnięte twarze dzieci  i dorosłych. Dyrektor szkoły, nauczyciele i Rada Rodziców dziękują sponsorom oraz paniom z KGW: Marii Rafińskiej, Małgorzacie Rafińskiej i Marzenie Lewalskiej za pomoc w zorganizowaniu Dnia Dziecka.
SP Zwiniarz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages