Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Brawa dla dziewcząt z Mroczna i ich opiekunki

2017-05-17 15:32:55 (ost. akt: 2017-05-17 15:39:16)
Mroczno odbiera w Nidzicy nagrodę za drugie miejsce

Mroczno odbiera w Nidzicy nagrodę za drugie miejsce

Autor zdjęcia: ZS Mroczno

W Nidzicy odbył się finał wojewódzki Warmińsko- Mazurskiego Turnieju BRD dla szkół gimnazjalnych. Powiat nowomiejski reprezentowały uczennice z Mroczna. Zajęły drugie miejsce i jadą na zmagania ogólnopolskie.

12 maja 2017 r. na terenie Zespołu Szkół nr 3 w Nidzicy odbył się finał wojewódzki Warmińsko- Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół gimnazjalnych. Młodzi przedstawiciele powiatów naszego regionu prezentowali doskonałe umiejętności i wiedzę. Nasz powiat reprezentowała zwycięska drużyna z Publicznego Gimnazjum Zespole Szkół w Mrocznie.

Test wiedzy, umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, jazda rowerem w miasteczku ruchu drogowego oraz pokonanie toru z przeszkodami- z takimi konkurencjami mierzyli się uczniowie szkół gimnazjalnych. Rywalizowało ze sobą 21 najlepszych drużyn z całego województwa warmińsko - mazurskiego.

Po emocjonującym dniu zmagań wyłoniono laureatów wśród, których znalazła się drużyna z gimnazjum z Mroczna, która zajęła 2 miejsce w finale wojewódzkim, a tym samym zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego.

Skład drużyny: Weronika Zielazna, Kinga Wesołowska, Patrycja Mikczyńska. Nauczycielem, który przygotował uczniów do turnieju jest pani Aneta Bartnicka.

Dodatkowym sukcesem jest nagroda indywidualna przyznana Weronice Zielaznej, która wykazała się najlepszą znajomością przepisów ruchu drogowego i zajęła I miejsce w tej kategorii.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w Finale Ogólnopolskim, który będzie trwał trzy dni od 12- 13 czerwca w Nidzicy. Zapowiada się wyjątkowa impreza ponieważ jest to 40 Jubileuszowy Finał Krajowego Ogólnopolskiego Turnieju BRD.
ZS Mroczno
Mroczno odbiera w Nidzicy nagrodę za drugie miejsce

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages