Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Zajęcia przeciwpożarowe w Grodzicznie

2017-05-05 13:17:28 (ost. akt: 2017-05-05 13:22:45)

Autor zdjęcia: ZS w Nowym Grodzicznie

Dnia 4 maja, w dzień św. Floriana wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Nowym Grodzicznie wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej z Grodziczna, którzy przeprowadzili praktyczne zajęcia z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Panowie strażacy omówili zagadnienia zapobiegania pożarom oraz zachowania podczas pożaru i alarmu przeciwpożarowego. Odbył się również pokaz sprzętu strażackiego na boisku szkolnym, procedur i czynności w czasie akcji pożarowej. Strażacy pokazali swoją sprawność i profesjonalizm. Uczniowie złożyli serdeczne życzenia strażakom z okazji ich święta, wręczyli kwiaty i samodzielnie wykonaną laurkę. Zajęcia zostały zorganizowane przez Elżbietę Kriks i Agnieszkę Jarzębską w ramach realizowanego przez szkołę programu BEZPIECZNA SZKOŁA. BEZPIECZNY UCZEŃ +.

opr. mzalCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages