Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

W Muzeum Interaktywnym w Działdowie

2017-04-27 14:59:46 (ost. akt: 2017-04-27 15:04:26)

Autor zdjęcia: SP Zwiniarz

Uczniowie Szkoły  Podstawowej w Zwiniarzu pod opieką nauczycieli: Beaty Eggert i Ireny Krajewskiej wzięli udział w wycieczce  do Muzeum  Interaktywnego w Działdowie.

Podczas zwiedzania dzieci zapoznały się z dziejami  zakonu krzyżackiego  oraz z historią miasta Działdowa. Na  multimedialnych ekranach dotykowych i projekcjach   uczestnicy mogli podziewać makiety zamków, animacje bitew i machin oblężniczych, technikę i strategię wojen oraz uzbrojenie rycerzy. Poznali także tajniki kuchni zamkowej, rzemiosł, życia codziennego mieszkańców zamków i miast. Wszystkie projekcje zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technik, w tym techniki 3D. Dzieci miały także okazje wykonać sobie samodzielnie fotografię w stroju średniowiecznym oraz bezpośrednio z  ekranu  wysłać pocztą elektroniczną. Dużym zainteresowaniem cieszyła się sala, w której uczniowie mieli możliwość   przymierzyć części zbroi, przebyć wirtualny spacer po dziedzińcu zamku, czy  pobawić się  rycerskimi rekwizytami. Wycieczka była aktywną formę edukacji a  uczestnicy wrócili z niej zadowoleni i pełni wrażeń.

Irena Krajewska SP Zwiniarz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages