Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Pierwszy Dzień Wiosny w Szkole Podstawowej w Zajączkowie

2017-03-27 12:00:00 (ost. akt: 2017-03-26 15:18:12)
Uczniowie z Zajączkowa powitatali wiosnę

Uczniowie z Zajączkowa powitatali wiosnę

Autor zdjęcia: SP Zajączkowo

Jak każdego roku wszyscy uczniowie i nauczyciele w naszej szkole z niecierpliwością oczekiwaliśmy na Pierwszy Dzień Wiosny. Po długiej zimie jesteśmy spragnieni wiosennego słońca i chociaż odrobiny powiewu ciepłego wiatru co daje nam nadzieję na upragnioną wiosnę.

Kiedy wreszcie nadszedł 21 marca, każdy z większym uśmiechem szedł do szkoły. W tym dniu nie odbywały się lekcje jak co dzień, dzwonki na lekcje nie obowiązywały i właśnie takie wyjątkowe sytuacje uprzyjemniają jeszcze bardziej pobyt w szkole. Uczniowie z III klasy bardzo postarali się i przygotowali scenki nawiązujące do zbliżającej się wiosny oraz poprowadzili Wiosenne Czytanie. Wszyscy z wielką uwagą i zainteresowaniem wysłuchali opowiadania Ireny Kwinto pt. "Przebiśniegi". Kolejnym punktem programu była zumba. Uczestnicy, którzy biorą udział w dodatkowych zajęciach z zumby zaprezentowali swoje układy i poprowadzili wspólną zabawę dla wszystkich.

Po tanecznych harcach przygotowane zostały wiosenne plakaty z Panią Wiosną w roli głównej, które wykorzystane zostały podczas przemarszu po okolicy. Miały one przypominać wszystkim mieszkańcom, że Wiosna jest juz wśród nas. Przedszkolacy natomiast bawiąc sie w wiosenne podchody, musiały wykonać różne zadania, które zostawiła dla nich Pani Wiosna. Zadania zostały w pełni wykonane, a zabawy było co nie miara. Tego dnia wszyscy byli dla siebie bardziej serdeczni, mili, uśmiechnięci co dało się zauważyć w unoszącej się atmosferze.
SP Zajączkowo


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages