Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Święto Wiosny w Boleszynie

2017-03-25 17:18:30 (ost. akt: 2017-03-25 15:21:35)
Uczniowie przygotowali kolorowe gałązki

Uczniowie przygotowali kolorowe gałązki

Autor zdjęcia: SP Boleszyn

Tradycyjnie w Szkole Podstawowej w Boleszynie żegnano zimę i witano wiosnę.

W tym dniu zajęcia mają inny charakter, najpierw uczniowie zostali przywitani przez panią dyrektor Annę Gużyńską i zaprezentowali swoje klasy w kolorach trzech żywiołów : ogień, woda, ziemia (czerwony – niebieski – zielony). Później odbył się konkurs recytatorski w odpowiednich kategoriach wiekowych. Laureaci to : Julia Zakrzewska, Barbara Nadolska – oddział przedszkolny, Marta Grzywacz –kl.II , Paweł Snopkowski, Piotr Snopkowski, Daniel Żurawski – kl. III, Aleksandra Wiercińska – kl. IV, Miłosz Grzywacz – kl. V, Wiktoria Czaplińska – kl. VI. Tradycyjnie również było głośne czytanie przez nauczycieli fragmentów powieści dla młodzieży w odpowiednich grupach wiekowych oraz wykonywanie ilustracji do książek. Później z inicjatywy uczniów i nauczycieli powstało wielkie serce przyjaźni i wsparcia, które zostało przekazane dla Państwa Galińskich. Następnie uczniowie przygotowali kolorowe gałązki i marzanny, i wyruszyli w kolorowy pochód, aby pożegnać zimę i przywitać wiosnę.
SP Boleszyn


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages