Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Dzień zawodoznawczy w Mrocznie

2017-02-21 10:47:44 (ost. akt: 2017-02-21 10:52:16)

Autor zdjęcia: ZS w Mrocznie

Dnia 17 lutego 2017r. w Zespole Szkół w Mrocznie kolejny raz odbył się Dzień zawodoznawczy. Wszystkich zebranych przywitała dyrektor Edyta Zielazna i zaprosiła do zapoznania się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych oraz korzystania z wiedzy i doświadczenia zaproszonych pracodawców.

W tym roku gościnnie zawitali do nas uczniowie klas gimnazjalnych z Zespołu Szkół w Nowym Grodzicznie oraz Gimnazjum w Brzoziu. W ramach zapoznania się z różnymi zawodami odwiedzili nas także uczniowie klas VI szkół podstawowych z terenu gminy Grodziczno. Decyzja dotycząca wyboru dalszego kształcenia jest niezwykle ważna dla uczniów klas gimnazjalnych. W związku z tym młodzież mogła porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych zawodów i firm . Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ponad 20 różnymi zawodami. Chętnie dopytywali się o warunki pracy, wykształcenie czy zainteresowania poszczególnych osób.
Swoje oferty edukacyjne przedstawiały następujące szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku, Zespół Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim, Zespół Szkół w Lubawie oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy. Dyrekcja Zespołu Szkół w Mrocznie pragnie podziękować wszystkim przybyłym za poświęcenie swojego czasu, podzielenie się doświadczeniem zawodowym z naszą młodzieżą.

ZS MrocznoCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages