środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

O feriach w Boleszynie

2017-02-10 12:00:00 (ost. akt: 2017-02-09 19:52:52)
Podczas feryjnych zajęć w Boleszynie

Podczas feryjnych zajęć w Boleszynie

Autor zdjęcia: SP Boleszyn

Jak co roku Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Boleszynie, we współpracy ze Szkołą Podstawową i Urzędem Gminy w Grodzicznie, organizowało zajęcia dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych.

Zajęcia zorganizowano w ramach zadania publicznego „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu; popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez zajęcia sportowe w okresie ferii zimowych”.

Cykl spotkań nosił tytuł „Mam talent… sportowy, kulinarny, artystyczny”. Przez cztery dni zajęć uczestnicy pod kierunkiem nauczycieli i członkiń KGW odkrywali i rozwijali swoje talenty.

Podczas spotkań uczniowie wspólnie przygotowywali układy taneczne, piosenki, recytacje, ozdoby walentynkowe, kanapki, sałatkę owocową; mieli również zapewniony posiłek, słodycze.

Ostatniego dnia odbył się „Konkurs talentów”, gdzie uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności. Nagrodzeni to : Natalia Wiercińska – oddział przedszkolny, Aleksandra Wiercińska kl. IV, Ewelina Skręta kl. IV, Katarzyna Sadowska kl. IV, Laura Bartkowska kl. VI, Piotr Snopkowski kl. III, Paweł Snopkowski kl. III, wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

SP Boleszyn


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages