Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Mieszkańcy Trzcina spotkali się przy wigilijnym stole

2016-12-19 16:57:35 (ost. akt: 2016-12-19 17:04:53)

Autor zdjęcia: Katarzyna Michalska

W sobotni wieczór, 17. grudnia w Trzcinie (gmina Grodziczno) odbyło się już kolejne spotkanie wigilijne mieszkańców wsi, które wpisało się już w miejscową tradycję.

W atmosferę nadchodzących świąt niewątpliwie wprowadziły wszystkich jasełka wykonane przez dzieci ze Trzcina. Najmłodsi mieszkańcy wcieli się w biblijne role i wspólnie przypomnieli sceny z Betlejem - narodzenie Jezusa, wizytę Trzech Króli, Aniołków i dzieci w szopce betlejemskiej. Dzieci pięknie zaśpiewały też kolędy.

Po jasełkach przyszedł czas na serdeczne życzenia i łamanie się opłatkiem. W wigilijnym spotkaniu uczestniczył także wójt, Tomasz Szczepański z rodziną oraz Urszula Plitt, przewodnicząca Rady Gminy Grodziczno. Wójt w swoim imieniu, Rady Gminy i urzędu złożył wszystkim mieszkańcom serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.Następnie mieszkańcy zasiedli do kolacji wigilijnej przygotowanej przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Najmłodsi z niecierpliwością oczekiwali na Mikołaja, którzy po przybyciu obdarował ich paczkami pełnymi słodyczy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages