środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Mieszkańcy dostali rowery rehabilitacyjne i projekt budżetu

2016-12-17 14:55:09 (ost. akt: 2016-12-16 16:08:44)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

XXVI Sesja Rady Gminy Grodziczno upłynęła pod znakiem uchwalania budżetu na przyszły rok. Miłym akcentem było przekazanie pojazdów ufundowanych przez Polski Czerwony Krzyż.

Grudniowe obrady Urzędu Gminy Grodziczno rozpoczęły się od wręczenia dwóch rowerów rehabilitacyjnych mieszkańcom gminy: braciom Łukaszowi i Mateuszowi Dąbrowskim z Rynku oraz Bartoszowi Zawadzkiemu z Montowa. Przekazania dokonali Sławomir Kowalikowski z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Okręgowego PCK, Kierownik Biura Zarządu Oddziału Rejonowego PCK Halina Kleinowska wspólnie z Wójtem Gminy Tomaszem Szczepańskim, Przewodniczącą Rady Gminy Urszulą Plitt i Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzicznie Zofią Grzonkowska-Mocny. Uhonorowano także darczyńców wspomagających Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych: Irenę Błaut-Karpińską oraz małżeństwo Aleksandry i Eugeniusza Prokopów, którzy charytatywnie urządzają spotkania stowarzyszenia w ośrodku nad jeziorem Hartowieckim.

Podczas sesji rozmawiano także o budżecie gminy Grodziczno na rok 2017. Mieszkańcy mogą spodziewać się remontu szosy z Gwiździn do Mroczna, budowy boiska w tej drugiej miejscowości czy remontu szkoły w Zajączkowie. Do tego pojawiło się kilka niespodziewanych sytuacji, między innymi poważna awaria pieca świetlicy w Trzcinie. Po więcej szczegółów zapraszamy do świątecznego wydania "Gazety Nowomiejskiej".

mzal
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages