Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Wieczornica w szkole w Zwiniarzu

2016-12-13 09:00:00 (ost. akt: 2016-12-12 20:00:03)
Ogłoszono wyniki konkursów

Ogłoszono wyniki konkursów

Autor zdjęcia: SP Zwiniarz

8 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Zwiniarzu odbyła się wieczornica poświęcona baśniom H. CH. Andersena. Udział w niej wzięli rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi. 

Celem spotkania było rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Spotkanie zaczęło się od przywitania przybyłych gości przez dyr. szkoły Justynę Wiecierzycką, która wyjaśniła, że "upowszechnianie czytelnictwa jest  jednym z podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej w  roku szkolnym 2016/17".

Następnie została odczytana baśń H. CH. Andersena pt. "Dziewczynka z zapałkami”- czytali ją dyr. p. Justyna Wiecierzycka, p. Maria Bielicka- radna wsi Zwiniarz, przedstawiciel nauczycieli- p. Irena Krajewska, przedstawiciel rodziców- p. Danuta Kitłowska, i uczennica klasy IV- Aleksandra Kowalczyk. 

Kolejny etap to konkursy: „Zerowiacy” wysłuchali fragmentu baśni H. CH. Andersena pt. „Choinka” przeczytanego przez przedstawiciela rodziców p. Aleksandrę Rafalską, następnie wykonali ilustrację do tej baśni.  Uczniowie kl. II-VI brali udział w konkursie pięknego czytania. Dalsza część spotkania przebiegała w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku. Wieczornica zakończyła się ogłoszeniem wyników konkursów. Nad organizacją imprezy czuwały panie: Beata Eggert i Marzena Trzcińska.

WYNIKI KONKURSÓW
* klasy 0 – 1. miejsce Oskar Durka, 2. Laura Więckiewicz, 3. Kinga Kalwa
 
* kl. I- III — 1. miejsce Monika Kliniewska, 2. Roksana Katarzyńska, 3. Wiktor Klinkusz
* kl. IV - VI — 1. miejsce Aleksandra Kowalczyk, 2. Patryk Kliniewski, 3. Magdalena Klinkusz


Samorząd Uczniowski SP Zwiniarz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages