Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Uczniowie gimnazjów wykazali się wiedzą o Ziemi Lubawskiej

2016-11-28 14:53:19 (ost. akt: 2016-11-28 15:54:49)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Zespole Szkół w Mrocznie odbył się konkurs wiedzy ,,Odkrywamy Ziemię Lubawską”, zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania Ziemia Lubawska.

Przedsięwzięcie skierowano głównie do uczniów szkół gimnazjalnych z obszaru LGD Ziemia Lubawska. Celem danego zadania było upowszechnienie wiedzy o historii i przyrodzie regionu Ziemi Lubawskiej. W konkursie wzięło udział pięć szkół, a były to: Gimnazjum z Zespołu Szkół w Sampławie, Zespół Szkół w Prątnicy, Zespół Szkół w Nowym Grodzicznie, Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu i Zespół Szkół w Mrocznie.

Uczestnicy konkursu otrzymali do wypełnienia test zawierający 30 pytań przygotowanych przez specjalistów z różnych dziedzin. Po sprawdzeniu poziomu wiedzy gimnazjalistów jury w składzie: Pan Krzysztof Puwalski, Pan Andrzej Korecki, Pan Bogdan Siemianowski oraz Pan Krzysztof Kliniewski wyłoniło zwycięzców:
I miejsce – Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu
II miejsce – Zespół Szkół w Mrocznie
III miejsce - Zespół Szkół w Prątnicy

Na każdego uczestnika czekały cenne nagrody. Każdej ze szkół wręczono puchar za miejsce na podium oraz udział w konkursie. Wyróżniono również Natalię Zakrzewską z Hartowca za zdobycie największej ilości punktów w przeprowadzonym teście.

Organizatorzy

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

	http://m.wm.pl/2016/11/orig/0000000386-dsc-0260-349835.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages