Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Echa Dnia Dziecka w szkole w Zwiniarzu

2016-06-10 20:35:21 (ost. akt: 2016-06-10 20:40:03)
Uczestnicy uroczystości w Zwiniarzu

Uczestnicy uroczystości w Zwiniarzu

Autor zdjęcia: SP Zwiniarz

W tym roku w Szkole  Podstawowej w Zwiniarzu  obchodzono jednocześnie  dwie uroczystości  — Dzień Dziecka i Dzień Matki. 

Pierwsza część odbyła się w szkolnej sali gimnastycznej. Pani  dyrektor Justyna Wiecierzycka  złożyła życzenia uczniom  i przybyłym mamom oraz zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy.

Dzieci dziękowały swoim mamom za to, co otrzymują od nich przez cały czas tj. za miłość, dobro i ciepło. Kolejne klasy przedstawiały krótki program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem swoich wychowawców. Każda mama miała okazję zobaczyć swoje dziecko na scenie. Były wspólne życzenia, uściski, całusy i uśmiech.

Następnie wszyscy udali się na boisko szkolne. Jak co roku Rada Rodziców, nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali mnóstwo atrakcji. Mamy wraz ze swoimi pociechami uczestniczyły w licznych konkursach i konkurencjach. Wielką niespodzianką było przybycie pań z KGW w pięknych, bajkowych strojach. Obdarowały wszystkich zebranych upominkami i zaprosiły do wspólnego tańca.

Był też czas na słodki poczęstunek dla dorosłych, a dla dzieci słodycze, lody i napoje ufundowane przez  sponsorów: R.  W. Laskowskich, E. B. Lelińskich, M. Skonieczkę, Przetwórnię Owoców i Warzyw – Robert Kowalkowski z Lubawy oraz M. Bielicką – radną Zwiniarza. 
Impreza zakończyła się konsumpcją pysznej grochówki, którą przygotowała p. Maria Bielicka wraz z  paniami z Rady Rodziców. Zabawa była wspaniała, czego dowodem były uśmiechnięte twarze dzieci  i dorosłych.  Dyrektor szkoły, nauczyciele i Rada Rodziców dziękują sponsorom za pomoc w zorganizowaniu Dnia Dziecka.

Irena Krajewska - SP Zwiniarz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages