Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Walentynkowy Bal Charytatywny w Boleszynie

2016-02-14 11:51:23 (ost. akt: 2016-02-14 13:33:07)
Jedną z atrakcji spotkania był walentynkowy tort

Jedną z atrakcji spotkania był walentynkowy tort

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Przed okresem Wielkiego Postu, po raz trzeci, Parafia pw. św. Biskupa Marcina w Boleszynie, Stowarzyszenie KGW, Szkoła Podstawowa i Rada Rodziców zorganizowali zabawę walentynkową. Całkowity dochód przeznaczono na rzecz miejscowej szkoły.

Społeczność lokalna aktywnie włączyła się w przygotowania. Wielu dołożyło swoją cegiełkę, aby koszty imprezy były minimalne, znalazło się mnóstwo ludzi dobrej woli, którzy bezinteresownie ofiarowali to, co mogli. Wspólne działania przyniosły wspaniałe rezultaty.

Uczestników imprezy przywitali ks. Piotr Nowak oraz pani dyrektor SP w Boleszynie Anna Gużyńska. Na imprezie bawiło się ponad sto osób, nie zabrakło wielu atrakcji, m.in. odbyła się licytacja fantów podarowanych przez sponsorów, którą sprawnie i z poczuciem humoru poprowadził ks. Proboszcz Piotr Nowak, podano wspaniały tort składający się z trzech serc oraz wędzonego indyka, był taniec czekoladowy. Przygotowano specjalny kącik z pracami uczniów, które można było kupić za dobrowolny datek.

Wspaniałą zabawę zapewnił zespół „Pasja”, który również zagrał charytatywnie, a panie z KGW i Rady Rodziców pracowały nieodpłatnie przygotowując pyszne potrawy.

Zebrane środki będą przekazane na rzecz modernizacji pracowni komputerowej Szkoły Podstawowej w Boleszynie. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy włączyli się w te działania i dali po raz kolejny świadectwo, że jesteśmy małą, ale prężną wspólnotą.

SP Boleszyn
Jedną z atrakcji spotkania był walentynkowy tort
Uczestników imprezy przywitali ksiądz Piotr Nowak i Anna Gużyńska, dyrektorka szkoły.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages