Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Feryjny wypoczynek dla dzieci ze Zwiniarza

2016-02-09 15:13:15 (ost. akt: 2016-02-09 15:33:08)
Dzieci były zadowolone z wycieczki na basen

Dzieci były zadowolone z wycieczki na basen

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane


Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich ze Zwiniarza, we współpracy  z nauczycielami  szkoły, zorganizowało wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży podczas ferii.

Skorzystało z niego w sumie 37 osób. W szkole przeprowadzono zajęcia sportowo- rekreacyjne  na wesoło, gry i zabawy na sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu.  W ramach projektu zorganizowano także  dwie wycieczki: na basen do Mławy i do kina w Lubawie.  

Podczas pobytu na basenie uczestnicy spędzali czas na  pływaniu, korzystaniu ze zjeżdżalni, zabawach w wodzie i w jacuzzi. W kinie dzieci obejrzały film pt. „ Bella i Sebastian II”. Po seansie uczestnicy udali się na pizzę i bilard. 

Całe przedsięwzięcie  udało się zorganizować dzięki środkom pozyskanym  z funduszu Gminy dla organizacji pozarządowych. Takie formy rekreacji cieszą się wielkim powodzeniem wśród dzieci, chętnych do udziału w zajęciach nie brakowało, a roześmiane twarze świadczyły, że wszystkim bardzo się podobało.

Irena Krajewska SP Zwiniarz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages