Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Kolejny Bal Charytatywny za nami…

2015-12-01 21:20:01 (ost. akt: 2015-12-01 21:22:01)
Migawka z balu charytatywnego w Boleszynie

Migawka z balu charytatywnego w Boleszynie

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Boleszynie odbył się trzeci już Charytatywny Bal Andrzejkowy na rzecz Szkoły Podstawowej w Słupie. Impreza zorganizowana była przez Proboszcza Parafii Boleszyn, Ks. Kanonika Piotra Nowaka oraz Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe „Szansa”.

Impreza odbyła się w sali wiejskiej w Boleszynie, użyczonej nieodpłatnie dzięki uprzejmości Pani Sołtys Marii Nadolskiej. W zabawie uczestniczyło 118 osób. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Lidzbarka, Pan Maciej Sitarek z żoną.

Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrego serca zebrane fundusze możemy przeznaczyć na zakup mebli i nowych lamp do jednej z klas oraz kserokopiarki. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, gościom oraz tym, którzy dokonywali zakupów na kiermaszu, który odbył się w trakcie balu. Gorąco pragniemy też podziękować wszystkim uczestnikom budzącej ogromne emocje licytacji, którą prowadził z fantastycznym skutkiem Ksiądz Piotr.

Za zakup przedmiotów z licytacji dziękujemy Paniom Annie Ostrowskiej i Patrycji Waruszewskiej z Brzozia, Państwu Marlenie i Mirosławowi Wierzbowskim z Mszanowa, Patrykowi Wierzbowskiemu i Kamili Wójcik z Mszanowa, Dorocie i Pawłowi Manerowskim z Boleszyna, Julicie i Romanowi Bartkowskim z Boleszyna, Aldonie i Krzysztofowi Kordalskim z Jelenia oraz Katarzynie i Marcinowi Sadowskim ze Słupa.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Księdzu Piotrowi Nowakowi za ogromne zaangażowanie i pomoc, zespołowi muzycznemu „Pasja”, artyście malarzowi Panu Adamowi Rudzińskiemu z Torunia za pejzaż na aukcję, Państwu Izabeli i Ryszardowi Gramsom z Kiełpin za karnet na przejazd bryczką, Pani Ewie Sawickiej – Kostkowskiej, właścicielce Gabinetu Kosmetycznego i Fryzjerskiego z Iławy za karnet na zabiegi kosmetyczne, Panom Krystianowi i Bartoszowi Dreszlerom – właścicielom Wytwórni Wędlin z Nowego Miasta Lubawskiego za pieczone prosię, Kazimierze Kozłowskiej z Boleszyna za chleby z domowego wypieku na licytację, Państwu Roksanie i Stanisławowi Chorzelewskim z Wielkiego Leźna za indyki, Pani Agacie Sitarz – Prezes GS „Samopomoc Chłopska” w Lidzbarku za pieczywo, Państwu Iwonie i Mariuszowi Wrzoskom z Boleszyna za owoce i warzywa.

Paniom kucharkom bardzo dziękujemy za przepyszne dania: Danucie Szramce, Teresie Wrzosek, Grażynie Kozłowskiej, Ewie Fiszer, Ewie Wrzosek, Irenie Wrzosek; ponadto Pani Marioli Borowskiej oraz Państwu Barbarze i Kazimierzowi Wrzoskom.

Podziękowania przekazujemy również rodzicom naszych uczniów: Państwu Grażynie i Juliuszowi Bartkowskim za tucznika. Za ciasta, produkty niezbędne do przygotowania dań na bal i pomoc w obsłudze Państwu: Agnieszce i Tomaszowi Kamińskim, Beacie i Adamowi Kawkom, Jadwidze i Janowi Kenskim, Zofii i Ryszardowi Kiempistym, Monice i Grzegorzowi Lengom, Annie Lisickiej, Beacie Łach, Ewie i Robertowi Łukaszewskim, Annie i Kazimierzowi Mierzyńskim, Katarzynie Orłowskiej, Dorocie i Piotrowi Ostrowskim, Ewelinie i Janowi Ozimkowskim, Iwonie Rzymowskiej, Justynie Sadowskiej i Tomaszowi Chojnackiemu, Katarzynie i Marcinowi Sadowskim, Barbarze Sieg, Justynie i Piotrowi Stumskim, Annie i Mariuszowi Szmitom, Dorocie i Leszkowi Szynakom, Agnieszce i Zbigniewowi Truszczyńskim, Beacie i Leszkowi Wierzchołowskim, Agnieszce i Cyprianowi Żachom.

Dzięki Waszym ogromnym gestom i życzliwości Szkoła Podstawowa w Słupie staje się miejscem coraz bardziej przyjaznym dla naszych uczniów. Mamy nadzieję, że za rok pobijemy kolejny rekord.

Jolanta Jonowska, Beata Kozłowska (SP w Słupie)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages