środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Ślubuję uroczyście... w szkole w Zwiniarzu

2015-11-02 16:13:14 (ost. akt: 2015-11-02 16:17:51)
Uczniowie klasy pierwszej ze szkoły w Zwiniarzu w otoczeniu najbliższych i nauczycieli

Uczniowie klasy pierwszej ze szkoły w Zwiniarzu w otoczeniu najbliższych i nauczycieli

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Szkole Podstawowej w Zwiniarzu odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Do tego ważnego dnia pierwszoklasiści, pod okiem swojej wychowawczyni, Gabrieli Łużyńskiej, przygotowywali się kilka tygodni, by wszystkim udowodnić, że nie są już przedszkolakami, lecz prawdziwymi uczniami.

Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji oraz wiedzą, odwagą i wyobraźnią podczas konkursów.  Występ dzieci spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widowni, która nagradzała ich gromkimi brawami. 


Następnie pierwszoklasistów czekało uroczyste ślubowanie i tradycyjne pasowanie na ucznia, którego symbolicznym wielkim ołówkiem, dokonała p. Justyna Wiecierzycka – dyrektor szkoły. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Po zakończeniu oficjalnych uroczystości udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców.

Do klasy I uczęszcza 10 dzieci: Andrzej Grzebski,  Roksana Katarzyńska, Julia Kasprzyk,   Witold Kornacki,  Fabian Krezymon,  Jacek Kwaśniewski,  Fabian Lewandowski, Mikołaj Licznerski, Zuzanna Trzcińska, Karolina Żabik.
                                                                                       
Elżbieta Dorawa SP Zwiniarz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages