Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Wieści ze szkoły w Mrocznie

2015-10-20 16:47:57 (ost. akt: 2015-10-23 22:20:56)
Uczniowie klasy pierwsze gimnazjum są już po ślubowaniu

Uczniowie klasy pierwsze gimnazjum są już po ślubowaniu

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Otrzymaliśmy wiadomości z Zespołu Szkół w Mrocznie. Podobnie, jak w innych placówkach oświatowych, odbyło się tam ślubowanie uczniów klas pierwszych. Świętowano też Dzień Nauczyciela.

* Dnia 13 października w Zespole Szkół w Mrocznie odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotowali uczniowie zespołu szkół pod przewodnictwem pani Ryszardy Dmochiewicz oraz pani Joanny Dąbrowskiej.


* W Zespole Szkół w Mrocznie w dniach 16 i 17 października odbyły się ślubowania klas pierwszych szkoły podstawowej i publicznego gimnazjum. Odpowiedzialne za części artystyczne były wychowawczynie: klasy I szkoły podstawowej — Jolanta Kopycińska i Jadwiga Falkowska oraz klasy pierwszej gimnazjum — Aneta Bartnicka.

ZS Mroczno

]

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. enb #1839661 | 77.87.*.* 20 paź 2015 19:59

  Dyrektor szkoły - Pan Krzysztof Klonowski - człowiek wielkiego serca, niezwykle empatyczny i ciepły. Takich Ludzi przez duże "L" jest coraz mniej, szkoda. Kłaniam się nisko, Panie Krzysztofie. Pan, mój wychowawca, na zawsze pozostanie w moim sercu. Pani Krystyna Salis - niezwykły Pedagog, który zaszczepił we mnie zamiłowanie do nauki języków obcych. Nauczyciel - wzór, któremu tak naprawdę w pewnym sensie zawdzięczam całe swoje solidne wykształcenie. Myśl o Was zawsze jest tą, która sprawia, że się uśmiecham.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages