Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Reprezentacja szkoły w Grodzicznie pojedzie do Nowego Miasta

2015-04-13 19:05:58 (ost. akt: 2015-04-13 19:15:57)
Po zakończeniu zmagań wszyscy stanęli do pamiątkowej fotografii

Po zakończeniu zmagań wszyscy stanęli do pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Szkole Podstawowej w Zajączkowie odbył się Gminny Konkurs dla dzieci 5- i 6-letnich "Czujemy się bezpiecznie". Wyłoniono reprezentację na konkurs powiatowy.

W konkursowych zmaganiach wzięło udział sześć szkół z gminy Grodziczno. Każdą reprezentowała trzyosobowa drużyna dzieci z oddziałów przedszkolnych. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: pielęgniarka Bożena Kamińska, Grzegorz Kępara — strażak OSP Kuligi oraz Henryk Rogoziński — kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Grodzicznie. Organizatorzy informują, że z roku na rok dzieci prezentują coraz wyższy poziom wiedzy w zakresie bezpieczeństwa, czego dowodem była wyrównana punktacja za wykonane zadania.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Grodzicznie. Drugie przypadło ex aequo szkołom z Boleszyna, Montowa, Zajączkowa i Zwiniarza. Trzecie miejsce przyznano reprezentacji placówki oświatowej z Mroczna. Zwycięska drużyna będzie reprezentować gminę Grodziczno na powiatowym konkursie, który odbędzie się 17 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim.
Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Zajączkowie we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Grodzicznie.

Grażyna Jonowska


Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages