Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Okazja do spotkania się z przedstawicielami wielu zawodów

2015-04-05 10:00:00 (ost. akt: 2015-04-03 12:28:30)
Stanowisko, przy którym można było porozmawiać z logopedą

Stanowisko, przy którym można było porozmawiać z logopedą

Autor zdjęcia: Nadesłane

W ramach doradztwa edukacyjno-zawodowego skierowanego do uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, 20 marca 2015 roku w Zespole Szkół w Mrocznie zorganizowany został Dzień Zawodoznawczy.

Celem inicjatywy były zaprezentowanie młodym ludziom różnych zawodów. Chcieliśmy, aby młodzież miała okazję dowiedzieć się jak najwięcej o danej profesji. Gościliśmy u siebie przedstawicieli następujących firm i zawodów: Starostwo Powiatowe, Powiatowy Urząd Pracy, Bank Spółdzielczy w Grodzicznie; policjant, strażak, geodeta, weterynarz, pielęgniarka, sprzedawca, bibliotekarz, informatyk, fizjoterapeuta, doradca zawodowy, pedagog, asystent rodziny, pracownik socjalny, kurator sądowy i logopeda.

Uczniowie mieli również okazję zapoznać się z ofertą pięciu szkół ponad gimnazjalnych: Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim, Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, Liceum Ogólnokształcącego Służb Mundurowych w Bielicach, Zespołu Szkół w Lubawie, Zespołu Szkół Zawodowych w Brodnicy.

W Dniu Zawodoznawczym wzięli udział uczniowie z Mroczna, Kurzętnika, Marzęcic i Nowego Grodziczna oraz uczniowie klas VI Szkół Podstawowych z Gminy Grodziczno.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość organizacji takiego przedsięwzięcia oraz poświęcony czas wszystkim przedstawicielom firm i zawodów

ZS w Mrocznie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages