środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Pierwszaki z Zajączkowa są już czytelnikami

2015-03-20 14:50:21 (ost. akt: 2015-03-20 17:14:16)
Pierwszaki z Zajączkowa są już czytelnikami biblioteki

Pierwszaki z Zajączkowa są już czytelnikami biblioteki

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Pasowanie na czytelnika jest organizowane co roku w Szkole Podstawowej w Zajączkowie i weszło na stałe do kalendarza szkolnych wydarzeń. Niedawno odbyła się kolejna taka uroczystość.

Na początku spotkania uczniowie klasy pierwszej wraz z całą społecznością szkolną obejrzeli przedstawienie w wykonaniu uczniów z klasy trzeciej przygotowane pod kierunkiem Danuty Sosnowskiej. Nowi Czytelnicy zapoznali się z właściwymi zasadami traktowania książek z biblioteki, wysłuchali próśb książek oraz prawidłowo odpowiadali na zadawane pytania.

Najważniejszym momentem całej uroczystości było złożenie przyrzeczenia przez pierwszoklasistów i pasowanie ich na czytelnika biblioteki szkolnej. Na zakończenie Urszula Zakreta — dyrektorka szkoły wręczyła uczniom klasy pierwszy pamiątkowe dyplomy i książeczki oraz życzyła młodym czytelnikom wspaniałych przygód z książką. Dzieciom najwięcej radości sprawiły książeczki, które po pasowaniu oglądały z zaciekawieniem.

Grażyna Jonowska

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages