środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Feryjne echa dzieci ze Zwiniarza

2015-02-10 10:09:08 (ost. akt: 2015-02-10 10:14:47)
Uczniowie ze Zwiniarza podczas pobytu na basenie

Uczniowie ze Zwiniarza podczas pobytu na basenie

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich ze  Zwiniarza we współpracy  z nauczycielami miejscowej  szkoły zorganizowało wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży.

W zajęciach uczestniczyło 37 osób. W szkole przeprowadzono zabawy sportowo- rekreacyjne  na wesoło, gry na sali gimnastycznej oraz na świeżym powietrzu. Odbyły się także dwa atrakcyjne wyjazdy — na lodowisko i na basen. Podczas pobytu na lodowisku w Działdowie  niektórzy uczestnicy stawiali swoje pierwsze kroki na łyżwach, inni  doskonalili technikę jazdy. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Czas na  basenie uczniowie  spędzili bardzo aktywnie na  pływaniu, zabawach w wodzie i w  jacuzzi.Całe przedsięwzięcie  udało się zorganizować dzięki środkom pozyskanym z funduszu Gminy dla organizacji pozarządowych. Takie formy rekreacji cieszą się wielkim powodzeniem wśród dzieci, chętnych do udziału w zajęciach nie brakowało, a roześmiane twarze świadczyły, że wszystkim bardzo się podobało.


Irena KrajewskaPodziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages