Piątek, 21 września 2018. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Złote świętowanie w Grodzicznie

2014-10-19 12:09:08 (ost. akt: 2014-10-21 18:07:00)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Pary z gminy Grodziczno, obchodzące Złote Gody uhonorowane zostały medalami przyznanymi przez prezydenta RP. Ceremonia taka odbyła się podczas uroczystości zorganizowanej przez gminny samorząd.

Na jubileuszowe spotkanie zaproszono 21 par, jednak ze względów zdrowotnych nie wszyscy mogli dotrzeć do Grodziczna. Ceremonia wręczenia medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie miała wyjątkowo uroczysty charakter. Przemówił wójt — Kazimierz Konicz oraz przewodnicząca rady — Irena Gorczyńska. Do gości zwróciła się również Lidia Krzyżaniak, szefowa gminnego USC.
Po wręczeniu medali, przy stole była okazja do wspólnych rozmów i wspomnień sprzed 50 lat.
Więcej o uroczystości znajdzie się na łamach piątkowej Gazety Nowomiejskiej.UHONOROWANI MEDALAMI
Teresa i Jan Błaszkowscy, Bernadeta i Jan Kliniewscy, Wanda i Dariusz Krezymon, Teresa i Władysław Stecka (Linowiec), Elżbieta i Jan Borkowscy, Marianna i Jan Malinowscy (Montowo), Zofia i Stefan Brzozowscy, Gertruda i Brunon Staniszewscy (Zwiniarz), Krystyna i Stefan Golmanowscy, Irena i Jan Maleccy (Ostaszewo), Krystyna i Henryk Kopaczewscy, Wanda i Jan Kopańscy, Marianna i Kazimierz Otka (Boleszyn), Irena i Henryk Kliniewscy, Urszula i Adam Licznerscy (Świniarc), Julianna i Jerzy Lewiccy, Anna i Józef Lubienieccy, Genowefa i Henryk Piotrowscy, Gertruda i Henryk Sygut (Mroczno), Małgorzata i Jan Szczepańscy (Lorki), Jadwiga i Bernard Sołobodowscy (Katlewo)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages