Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Gminne święto plonów w Zwiniarzu

2014-08-30 10:00:00 (ost. akt: 2014-08-28 11:13:25)
Migawka z gminnych dożynek w Mrocznie

Migawka z gminnych dożynek w Mrocznie

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych na obchody Święta Plonów Gminy Grodziczno, które odbędą się 6 września w Zwiniarzu.

Zbiórkę przy Domu Strażaka przewidziano na godz. 13.30, a piętnaście minut później wymarsz korowodu dożynkowego do kościoła.

O godz. 14 odbędzie się uroczysta msza św. O godz.15 będzie korowód maszyn rolniczych, a dalej przemarsz na boisko szkolne. Tam o godz. 15.30 koncert da Orkiestra Dęta z Grodziczna, a o 16 przewidziano część oficjalną uroczystości. Będzie wręczenie chleba dożynkowego, będą wystąpienia wójta oraz gości, wręczenie wyróżnień i pucharów dla rolników oraz ogłoszenie wyników konkursu wieńców dożynkowych.

Po godzinie od rozpoczęcia tej części organizator zaprasza na występy zespołu Cyganeczki, uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zwiniarzu oraz kapeli "Sztywny rumpel".

Od godz. 20 będzie zabawa plenerowa z udziałem zespołu "Family". Dodatkowo przygotowane będą karczma piwna, zjeżdżalnia dla dzieci, trampolina, wata cukrowa i popcorn, punkt medyczny i wiele innych stoisk. kajoo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages