KS Mroczno wygrywa w świąteczny weekend

2014-04-22 10:01:34 (ost. akt: 2014-04-23 09:07:49)
Mecz KS Mroczno z Osą Ząbrowo

Autor zdjęcia: Krzysztof Zielazny

Klub z Mroczna spotkał się na boisku z LZS Osa Ząbrowo. Do przerwy nie było wiadomo kto odniesie zwycięstwo, ale w drugiej połowie nasi pokazali klasę.

Mecz był wyrównany, podobnie jak na jesieni. Wtedy grano "bramka za bramkę", również teraz do przerwy nie było wiadomo kto w ten świąteczny weekend zainkasuje 3 punkty.

Mroczno aż 3 razy przegrywało w tym meczu, by ostatecznie wygrać to spotkanie w niespełna 1 minutę. Wtedy strzelono bramki w ’69 i ’70 min, co przełożyło się na wynik 3:3, a potem na 4:3.

Ząbrowo zostało „złapane” aż 9 razy na spalonej pozycji, Mroczno tylko 2 razy.

Bramki Ząbrowo: ’23, ’36, ‘46