środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

W konkursie o Ziemi Lubawskiej startowało pięć szkół2013-11-21 13:53:44 (ost. akt: 2013-11-21 14:08:08)
Łamanie głów nad zadaniami

Łamanie głów nad zadaniami

Autor zdjęcia: Nadesłane

W Zespole Szkół w Mrocznie odbył się II Konkurs wiedzy "Odkrywamy Ziemię Lubawską", zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania Ziemia Lubawska. Spośród pięciu drużyn najlepiej spisali się gospodarze intelektualnych potyczek.


W konkursie wzięło udział pięć szkół: gimnazjum im. Jana Pawła II w Hartowcu, gimnazjum w Nowym Grodzicznie, Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rybnie, Zespół Szkół w Mrocznie oraz Zespół Szkół w Marzęcicach.

Każda szkoła zgłosiła trzech uczestników, którym towarzyszył opiekun. Uczniowie otrzymali do wypełnienia test zawierający 50 pytań, który został przygotowany przez specjalistów z różnych dziedzin. 
Komisja w składzie: Bogdan Siemianowski z Zespołu Szkół im. C. K. Norwida, Krzysztof Puwalski i Andrzej Korecki ze Starostwa Powiatowego po sprawdzeniu poziomu wiedzy wyłoniła zwycięzców.

Pierwsze miejsce przyznano Kindze Rynkowskiej z Zespołu Szkół w Mrocznie. Drugie miejsce zajął Michał Kłosowski z Rybna, trzecia nagroda trafiła do Jakuba Buko z Zespołu Szkół w Marzęcicach. Czwarte i piąte miejsce zdobyły kolejno Milena Sobotka z Rybna i Aleksandra Józefowicz z Zespołu Szkół w Mrocznie.

Na zwycięzców konkursu czekały nagrody m.in. plecaki i pendrive'y. Pozostali uczestnicy również zostali nagrodzeni.

Jako zespół najlepsze wyniki uzyskali uczniowie z mroczeńskiej szkoły, otrzymali za to Puchar Wójta Gminy Grodziczno. Drugie miejsce w kategorii drużynowej zdobyło Rybno, a trzecie Hartowiec.Kasia Ochocka
k.ochocka@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages