Inauguracja Młodzików na piątkę z plusem

2013-09-13 09:00:00 (ost. akt: 2013-09-12 12:14:42)
Drużyna Młodzików KS Mroczno

Autor zdjęcia: Krzysztof Zielazny

Pierwsza kolejka to stres i niepewność dla młodych piłkarzy, a już na pewno, gdy gra się z takim miastem jak Nidzica. Jednak Młodzicy z KS Mroczno dali sobie radę i pokonali przeciwnika zdobywając aż 5 bramek.

Po małym poślizgu z powodu wycofania się drużyny z Kozłowa, KS Mroczno, jak zawodowcy, przez kilka minut nie wypuścili rywali z własnej połowy.

Dobra postawa naszego bramkarza, Wiktora Jastrzębskiego dała graczom pewność w siebie. Pierwsze 25 minut przyniosło wynik 1:0 po zamieszaniu pod bramką gości, gdzie nasz niezawodny kapitan i napastnik Szymon Świniarski zachował zimną krew i rozpoczął w 11 minucie dominację nad przeciwnikiem.

Druga połowa była jak bułka z masłem. "Czub" zespołu (Świniarski, Jaroszewski i Zażembłowski) nie schodzili z boiska i grali jak w transie. W 34 minucie "lob" i druga bramka kapitana dodała zawodnikom skrzydeł.

W 45 minucie przeciwnika "dobił" Arek Rozwadowski, po dwóch słupkach, a minutę później obrońca Bartosz Wilczewski ustalił wynik na 4:0. Cały mecz i wynik "zamyka" swoją drugą bramką Arek w 49 minucie.

Pewne i wysokie zwycięstwo 5:0 stawia nas w roli czarnego konia tego sezonu.
 Następny turniej w Mrocznie dziś, 13 września o godz. 16 z Działdowem.